Zamów online
najlepsze sushi w Warszawie

ZAMÓW ONLINE / MENU

O nas

 

Shizen w języku japońskim znaczy natura, taka jest właśnie nasza kuchnia, zdrowa, smaczna oparta o produkty najwyższej jakości. 

Bartosz Michalak, nasz szef kuchni pasjonuje się japońską sztuką kulinarną od ponad 15 lat. Bartosz z przygotowywania sushi czyni prawdziwy rytuał. Poszukiwanie smaków i dobieranie rożnego rodzaju składników do komponowania sushi jest jego prawdziwą pasją.

Menu skomponowane przez naszego Szefa to połączenie japońskiej tradycji oraz europejskich i amerykańskich wpływów. Podstawą dań są świeże, codziennie dostarczane ryby i owoce morza oraz oryginalne japońskie produkty. Klasyczne nigiri, hosomaki, futomaki oraz wyjątkowe maki autorskie to nasza specjalność. Nasze ciepłe dania zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. Szef kuchni zadbał również o najmłodszych, przygotował specjalnie dla nich menu. W Shizen zarówno ty, jak i twoja pociecha będziecie się czuć świetnie. Uzupełnieniem karty, są autorskie desery zaskakujące nieoczywistymi połączeniami oraz wyselekcjonowane wina i szampany.

Shizen Restaurant
& Sushi Bar

GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17,
Warszawa Białołęka


Poniedziałek - Sobota 12:00 - 22:00
Niedziela 12:00 - 21:00


biuro@shizensushi.pl
696 475 500

Shizen Restaurant
& Sushi Bar

ul. Chłodna 48,
Warszawa Wola


Poniedziałek - Piątek 11:00 - 21:00
Sobota 12:00-21:00


biuro@shizensushi.pl
532 844 411